Realm Entertainment Limited firmasının kontrolünde olan bu bahis platformu kullanıcıların diledikleri zaman konunun uzmanı olan isimler ile iletişim kurmasına olanak vermektedir. Level 9, East 14 Business Centre, Sliema Road, Gzira, GZR adresine kayıtlı olan Bets10 kullanıcıların sitedeki işlem akışından memnun kalması için gerekli olan tüm önlemler alınmış durumdadır. Müşteri hizmetleri birimleri kullanıcılara hem mobile sistemde hem de masaüstü versiyonda aynı efektif yapı ile hizmet vermeye devam etmektedir.  

Bets10 Destek

Bets10 Canlı Destek Hattı  

Bets10 destek birimleri konusunda inceleme yapıldığı zaman canlı Bets10 destek hattının ne derece severek kullanıldığı bir kere daha fark edilmektedir. Kullanıcıların bot yanıt sistemleri değil bizzat konunun uzmanı olan isimler ile iletişim kurması için gerekli önlemler alınmış durumdadır.

Bu aşamada kullanıcıların iletişim adımının sonrasında müşteri hizmetleri temsilcisi ile girdiği diyalogun e-mail adresine gönderilmesini talep etme hakkı da mevcuttur. Canlı destek hattı ile diyalogun tamamlanmasının hemen sonrasında size bir anket iletilecektir. Bu anket üzerinden memnun kalıp kalmadığınız hususları da iletmenize olanak verilir.  

Bets10 E-mail ile İletişim

Bets10 destek hattının yanı sıra sitede e-mail ile iletişim birimlerini kullanarak da erişim adımını tamamlamanıza fırsat verilir.  destek@bets10.com mail adresini kullanabilirsiniz. Mail adresine göndereceğiniz iletilerin açık ve anlaşılır yapıda olmasına dikkat etmelisiniz.  Bets10 sitesinde maillerinize en geç 24 saatlik bir zaman diliminde gerekli olan tüm destek eksiksiz bir biçimde iletilecektir.  Bu mail adresinin aktif yapısı kullanıcıların sorularını iletmek konusunda yeni bir branştan istifade etmelerini mümkün kılmaktadır.  

Bets10 Alan Adı Değişimi Sonrası Müşteri Hizmetleri  

Bets10 destek birimleri konu8sunda inceleme yapılırken alan adı değişimi sonrasında da kullanıcıların aynı şekilde hizmet almaya devam ettiği görülmektedir. Kullanıcıların sadece müşteri hizmetleri birimleri değil aynı zamanda sitede istifade edecekleri diğer olanaklarda da sorun yaşamadan aynı ara yüzden faydalanmasına fırsat sunulmaktadır.

Müşteri hizmetleri birimi alan adı değişimine dair de gerekli bilgileri sunacaktır. Kullanıcıların alan adı değişiminin sitenin güvenlik sorunundan kaynaklanmadığını bilmesi gerekir. Alan adı değişimi sonrasında da aynı lisans verileri yüksek güvenliği sağlamaya devam edecektir.  Sen de üyelerinin mutluluğu için her şeyi yapan bu marka ile kazanmak için Bets10 giriş adresine gel ve üyelik işlemlerini yap.